Prohlížením této stránky souhlasíte s použitím cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby. Více info

Reference našich představení
Divadelní centrum - profesionální nestátní divadlo

Last wish

Děkujeme za vydařené představení. Málokdy máme takovou pěknou zkušenost - téměř žádné mobily u studentů, žádné pospávání, výborné herecké výkony je vtáhly do děje! Ozvučení bylo skvělé, angličtině se dalo krásně rozumět. Pomohla i cvičení zaslaná před představením. Moc se nám to líbilo.

Mgr. Kateřina Pernicová, zástupkyně ředitele a vyučující anglického jazyka Gymnázium Rájec-Jestřebí

Last wish

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za představení a opravdu velice pochválit herce za jejich výkon. Představení bylo vtipné, šlo s dobou, herci byli úžasní a angličtina pěkná, adekvátně vše přeložené. Určitě se rádi příště zase zúčastníme! Ještě jednou děkujeme a přejí pěkné jarní dny.

Jana Horáková, ZŠ Vír

Lazy Goat

Dobrý den, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za vystoupení, které jsme s našimi žáky viděli ve Znojmě. Děkuji také za vstřícnost při vrácení peněz, kdy jsem opravdu nebyla schopna najít dva vhodné náhradníky a peníze mi byly vráceny. Lazy Goat mě pobavilo možná více jak naše děti:-).  Představitel Lazy Goat opravdu perfektní. Žáci 4.- 6. třídy byli překvapeni o čem také angličtina může být, nejen sedět v lavicích a těší se na příští rok. Děkujeme ještě jednou za pěkný zážitek a doufáme, že příští rok na Znojmo nezapomenete.

Mgr. Kavková, ZŠ Jevišovice, Znojmo

Lazy Goat

Dobrý den, chci poděkovat za moc pěkná představení, která jsme zhlédli. V každém případě, rádi přijedeme i příští rok, žákům se to moc líbilo. Mějte se pěkně. S pozdravem,

Jaroslav Junek, ZŠ Březová nad Svitavou

Silly Bear

Dobrý den, představení se nám moooc líbilo, byl to opravdu hluboký žážitek. Vysoká úroveň hereckých výkonů. Myslela jsem si že hraje národní divadlo! Žáci od 1. až po 5. ročník byli zaujati. Zdravíme Lišku, Medvěda a Johnnyho! Odvedli skvělou práci.

Daniela Cáceres, ZŠ Hořovice -Tlustice

Silly Bear

Dobrý den, velmi děkujeme za vtipné představení, kterým si žáci obohatili slovní zásobu. Všem se moc líbilo!

Gabriela Falcová, ZŠ Dublovice, Hořovice

Silly Bear

Moc děkujeme za užasné představení, naši čtvrťáci a páťaci byli nadšení.

Valkova, ZŠ, Školní 117, Uherský Brod – Havřice

Silly Bear

Chtěla bych Vám jen sdělit, že se nám představení moc líbilo, byli jsme opravdu nadšení, výborné výkony herců po všech stránkách, perfektně zpracované, vtipné, prostě samá nej... .  Pro naše žáky je to skvělá motivace, protože zjistili, že většině dialogů jsou schopni bez problémů rozumět, představení je moc bavilo... víme všichni, jak je těžké mládež něčím zaujmout. Vám se to stoprocentně podařilo. Moc děkujeme za krásný zážitek.

H. Šimperská, ZŠ Štefánikova 2514 Zlín

Silly Bear

Naše děti (obvykle velmi kritické) byly z představení nadšené! I já jsem se královsky bavila. Moc děkujeme za pěkný, přínosný kulturní zážitek a těšíme se na další spolupráci! S pozdravem,

Zuzana Bočková, ZŠ Nýrov, Český Brod

Jack and Joe

Chtěla bych jménem školy poděkovat za velmi pěkné představení. Herci hráli s plným nasazením, představení bylo vtipné, angličtina srozumitelná. Rádi se příště opět zúčastníme.

Alena Musílková, SOŠ a SOU, Palackého náměstí 100, Hořovice

Jack and Joe

Moc bych Vam chtela podekovat za uzasne predstaveni, byla jsem nadsena. Jste skveli, jen tak dal. Az budete priste zase nekde tady, dejte nam vedet, radi zase prijedeme na vase predstaveni. S pozdravem,

Hanzalova L., ZS Sumavske Hostice, Prachatice

Jack and Joe

Představení se nám moc líbilo, bylo vtipné a přiměřené věku i jazykové úrovni našich žáků. Děkujeme moc hercům i Vám za tuto příležitost. Bylo to příjemné zpestření před velikonočními svátky. Se slovní zásobou z představení budeme dále v hodinách angličtiny pracovat. S pozdravem,

Mgr. Marta Liška Landová, Lužec nad Vltavou