Reference našich představení
Divadelní centrum - profesionální nestátní divadlo

A New Beginning

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za již tradičně parádní anglické divadlo pro naše žáky. Moc jsme si to užili. Moc díky.

Pavlína Reinišová, ZŠ Písek

A New Beginning

Děkujeme za představení PETER BLACK II. Líbilo se nám, děti rozuměly, je to dobrá motivace i pro slabší žáky.

Mgr. Jana Žirovnická, Střední zemědělská škola, Brandýs n. L.- St. Boleslav

A New Beginning

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za úžasný zážitek z představení Peter Black v Hradci Králové. Nadšeni byli jak šesťáci, tak deváťáci. Děkuji a přeji spoustu divadelních úspěchů.

Jana Hynková ZŠ Sever, Hradec Králové

John and Mary

Skvělé herecké výkony, žákům se představení líbilo.

ZŠ Humpolec

John and Mary

Divadlo se dětem moc líbilo a já jsem byla nadšená. Herci byli úžasní, výborně vyslovovali, moderní zpracování, vtipné… Moc děkujeme. Budeme se těšit na další představení.

Mgr. Jana Balcárková, ZŠ a MŠ Rovensko

A New Beginning

Dobrý den, u nás se ještě dohrává třetí představení a musím tedy napsat, že obě byla úžasná. Viděla jsem i Karkulku i Petra a obojí se mi moc líbilo. Vtipné, zábavné, profesionální a k tomu ta angličtina, za mě super. Děkuji a přeji krásný den.

Marie Mikulová, MsKS Uničov

Little Red Riding Hood

16. května jsme měli možnost shlédnout v Prostějově představení o Karkulce s Vašimi herci. Velice oceňuji provedení, super zapojení angličtiny v této pohádce a vtipné "poznámky" ohledně sociálních sítí a youtube. Děti to musí slyšet i od někoho jiného :). Děkuji za pracovní listy. Hercům patří veliký dík. Děti byly nadšené. Budeme rádi, když Vás budeme moci opět vidět. Přejeme Vám hodně nápadů, nadšení a radosti do Vaší práce. Děkujeme moc.

Eliška Mikitová, ZŠ Drahany

Peter Black

Dobrý den, dnes jsme viděli představení Peter Black v Divadle u Hasičů. Opět velká spokojenost. Moc se nám to líbilo. Za mne osobně jednička s hvězdičkou. Hezká angličtina, vtažení obecenstva do děje, gradace zápletky, gagy, jednoduché kulisy a herci – sympaťáci. Potlesk hovoří za vše, dvě děkovačky. Obdiv, úcta a hluboká pokora. Moc děkujeme a příště se zase budeme těšit na další představení.

Mgr. Kateřina Koutková, Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně, Praha

Peter Black

Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za velmi zdařilá představení, která jsme mohli vidět v Mikulově. Obě skupiny děti byly nadšené. Hry byly moc pěkně zpracované - moderní, přizpůsobené době, herci perfektní. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na příště.

Eva Bravencová, ZŠ Dolní Dunajovice

Peter Black

Bylo to výborný! Vyřiďte prosím mé vřelé pozdravy hercům, skvělé ozvučení a výběr hudby, obsah zábavný, pojetí bezchybné, prostě lepší to být nemohlo, budu se těšit na příště.

Mgr. Dagmar Voltnerová, Střední odborná škola služeb, Olomouc - Pavlovičky

Peter Black

Dobrý den, děkujeme, představení mělo u žáků pozitivní ohlas a rádi se opět zúčastníme. Děkuji a zdravím.

Jana Dudová, ZŠ Horažďovice

Little Red Riding Hood

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za krásné představení. Pro děcka bylo vše srozumitelné, bylo to vtipné a pobavili jsme se. Přeji mnoho úspěchů.

Martina Chaloupková, ZŠ Předín

Little Red Riding Hood

Vaše divadelní představení Little Red Riding Hood mělo u dětí i u kolegů velký úspěch, všichni byli spokojeni. Budeme se těšit i příště.

Hana Zdeňková, ZŠ a MŠ Javorník

Offline

Chtěla bych Vám se zpožděním, zato o to vřeleji touto cestou poděkovat za představení. Obě hry byly pro žáky atraktivní, s vhodně nastaveným použitím anglického jazyka jak pro první, tak pro druhý stupeň. Herci si zaslouží velké díky za profesionální výkony a jazykovou vybavenost - slovní zásobu i výslovnost, které byly 100%. Okolním školám, Javorníku a Louce se také představení moc líbilo a paní učitelky nám děkovaly, že jsme je do Velké přizvali. Věřím, že žáci si divadlo užili i díky přípravě, kterou jste nám poslala. Ve Velké jsme jí spolu s kolegyněmi věnovaly jednu až dvě vyučovací hodiny. Tuto pomoc přípravy vnímám jako bonus a moc Vám za to děkuji.

ZŠ, Velké nad Veličkou

Offline

Divadelní představení bylo opravdu moc hezké, vtipné, na aktuální téma, srozumitelné i těm, kteří mají s angličtinou problém. Myslím, že se líbilo všem, dokonce i náctiletým puberťákům ????, které je někdy obtížné vůbec něčím zaujmout. Budeme se těšit na další představení.

ZŠ, Valašské Meziříči

Bold rabbit

Ráda bych vám poděkovala za dnešní představení. Obě byla vtipná, krásně zpracovaná a žáci i učitelé si jej užili.

Základní škola, Horšovský Týn

Offline

Ráda bych vám poděkovala za dnešní představení. Obě byla vtipná, krásně zpracovaná a žáci i učitelé si jej užili.

Základní škola, Horšovský Týn

Offline

Představení se nám líbilo, mám kladné ohlasy, humorné a žáci si vyzkoušeli porozumění mluvenému slovu v angličtině. Děkuji.

SOŠ, Vsetín

Offline

Představení mělo velký úspěch a bylo velmi pozitivně vnímáno studenty.

Divadlo Děčín

Little Red Riding Hood

Představení se dětem velmi líbilo. Od nejmenších druháků po nejstarší pátou třídu. Tímto moc děkujeme za nevšední zážitek.

ZŠ, Olomouc

Peter Black

Mockrát děkujeme za dnešní divadelní představení. Žákům se moc líbila. Přejeme všechno dobré a spoustu dalších úspěchů.

ZŠ, Zlín

Offline

Výkony herců byly skvělé i celkové zpracování bylo super. Moc děkujeme za zážitek a budeme se těšit někdy příště!

ZŠ, Zďárec

Little Red Riding Hood

Obě představení měly veliký úspěch a líbily se. Těšíme se na další spolupráci.

ZŠ, Uherské Hradište

Offline

Kromě brilantní angličtiny oceňuji perfektní scénu, kulisy, umění dnes lidi rozesmát tak, aby to nebylo trapné. Dát dětem možnost volby, jak pokračovat dál (pravidlo alternativního konce pro menší publikum). Nakonec byli jen čtyři hlavní hrdinové. Mladí lidé a hledání lásky, co na nás číhá za pasti na netu, podléhání módním trendům, těžký život maminčina mamánka, zranitelnost lidské psychiky, co vše jsme ochotni udělat pro lajky a bez mobilu ani ránu ... Kdo chtěl vidět – viděl. Kdo chtěl hledat – našel. Rádi v budoucnu shlédneme i další představení. Prosím, dávejte nám vědět. Děkuji.

Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně

Last wish

Divadelní představení se dětem líbilo, chválili " pěknou" angličtinu, čímž měli na mysli, že výborně rozuměli. Jako nejlepší a nevtipnější okamžik vyhodnotili situaci, kdy se Američan pokoušel mluvit česky. Děkujeme za zprostředkování příjemného kulturního zážitku a do budoucna se budeme těšit na další spolupráci.

J. Čejková Tegerová, Gymnázium a Strední odborná škola Chodov

Offline

Chtěl jsem vám sdělit své pozitivní dojmy z vaší nové hry. Myslím, že je zatím nejlepší a cílové skupině nejbližší. :) A ač je to jednoduchý příběh, člověk se neubrání emocionální odezvě a těm postavám fandí a má z nich na konci radost.

SPŠ Česká Lípa

Bold rabbit

Myslím, že je zatím nejlepší a cílové skupině nejbližší. :) A ač je to jednoduchý příběh, člověk se neubrání emocionální odezvě a těm postavám fandí a má z nich na konci radost.

SPŠ Česká Lípa

Bold rabbit

Musím Vás pochválit od paní učitelek, že vloni to bylo dobrý, ale letos prý ještě lepší.

Ivana BARTOVÁ, Dům kultury v Kroměříži

Offline

Musím Vás pochválit od paní učitelek, že vloni to bylo dobrý, ale letos prý ještě lepší.

Ivana BARTOVÁ, Dům kultury v Kroměříži, p. o.

Silly Bear

Dnes jsme navštívili Vaše představení Silly Bear.Stačí jedno slovo….SUPER !!!!! Děkujeme!!!!

Druháci ze ZŠ Olešská, Praha 10

Last wish

Představení Last Wish se celkově líbilo a mělo velmi dobrou úroveň díky vysoké profesionalitě všech účinkujících. Bylo srozumitelné, vtipné a svižné. Velmi dobře byla provedena kombinace anglického prostředí s tím českým. Sám jsem nečekal, že to na mě udělá takový dojem, a po skončení představení jsem hercům osobně poděkoval za jejich výborné výkony.

Mgr. Zbyněk Válka, učitel anglického jazyka Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec

Bold rabbit

Moc děkujeme za to, že za námi jezdíte, a za vše, co pro výuku angličtiny děláte! Prvostupňovým paní učitelkám se velice líbilo i představení Bold rabbit, byly též nadšené, ony, i děti. Gratulujeme vám a děkujeme za dobrou práci!

Petra Adamovičová, ZŠ Český Brod, Tyršova 68

Offline

Moc děkujeme za krásná dvě představení a s napětím očekáváme, co pro nás nachystáte příště:) Představení jsou rok od roku lepší!

Michaela Hortová za ZŠ T.G.Masaryka, Třebíč

Offline

Chci moc poděkovat za hezká představení. Děti z 2. stupně byly vyloženě nadšené, téma jim bylo blízké, přitom zároveň poučné, což jsme ocenili zejména my, vyučující a děcka si i chválily, že hercům dobře rozuměly. Celkově za obě představení (která byla také mimochodem hezky vtipná) dáváme palce nahoru a těšíme se, že si tuto akci někdy v budoucnu opět zopakujeme ! :-)

ZŠ Komenského Petra Gejdošová, učitelka 5.A

Offline

Nejen já, ale i ostatní paní učitelky z našeho sboru, jsme byly naprosto nadšené!!! Představení mělo vše, co mělo mít - spád, vtip, poučení, téma k zamyšlení, samozřejmě vhodnou angličtinu, naši žáci si pochvalovali, že pěkně rozuměli, zkrátka máte velkou jedničku s hvězdičkou!!!

Petra Adamovičová, ZŠ Český Brod, Tyršova 68

Last wish

Dobré ráno, představení bylo skvělé! Děkujeme.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BRNO, VEJROSTOVA 1

Last wish

Základní škola, Gajdošova 3, Brno Dobrý den, chcem sa Vám podakovat za divadlo. Dostala som len kladne ohlasy. Urcite sa Vam ozveme ohladne ineho divadla. Skoda, ze som to nevidela osobne:) Krasny den a kuzelne vianoce:)

Zuzana Jurčová, Základní škola, Gajdošova 3, Brno

Jack and Joe

Představení se nám moc líbilo, bylo vtipné a přiměřené věku i jazykové úrovni našich žáků. Děkujeme moc hercům i Vám za tuto příležitost. Bylo to příjemné zpestření před velikonočními svátky. Se slovní zásobou z představení budeme dále v hodinách angličtiny pracovat. S pozdravem,

Mgr. Marta Liška Landová, Lužec nad Vltavou

Jack and Joe

Moc bych Vam chtela podekovat za uzasne predstaveni, byla jsem nadsena. Jste skveli, jen tak dal. Az budete priste zase nekde tady, dejte nam vedet, radi zase prijedeme na vase predstaveni. S pozdravem,

Hanzalova L., ZS Sumavske Hostice, Prachatice

Jack and Joe

Chtěla bych jménem školy poděkovat za velmi pěkné představení. Herci hráli s plným nasazením, představení bylo vtipné, angličtina srozumitelná. Rádi se příště opět zúčastníme.

Alena Musílková, SOŠ a SOU, Palackého náměstí 100, Hořovice

Silly Bear

Naše děti (obvykle velmi kritické) byly z představení nadšené! I já jsem se královsky bavila. Moc děkujeme za pěkný, přínosný kulturní zážitek a těšíme se na další spolupráci! S pozdravem,

Zuzana Bočková, ZŠ Nýrov, Český Brod

Silly Bear

Chtěla bych Vám jen sdělit, že se nám představení moc líbilo, byli jsme opravdu nadšení, výborné výkony herců po všech stránkách, perfektně zpracované, vtipné, prostě samá nej... .  Pro naše žáky je to skvělá motivace, protože zjistili, že většině dialogů jsou schopni bez problémů rozumět, představení je moc bavilo... víme všichni, jak je těžké mládež něčím zaujmout. Vám se to stoprocentně podařilo. Moc děkujeme za krásný zážitek.

H. Šimperská, ZŠ Štefánikova 2514 Zlín

Silly Bear

Moc děkujeme za užasné představení, naši čtvrťáci a páťaci byli nadšení.

Valkova, ZŠ, Školní 117, Uherský Brod – Havřice

Silly Bear

Dobrý den, velmi děkujeme za vtipné představení, kterým si žáci obohatili slovní zásobu. Všem se moc líbilo!

Gabriela Falcová, ZŠ Dublovice, Hořovice

Silly Bear

Dobrý den, představení se nám moooc líbilo, byl to opravdu hluboký žážitek. Vysoká úroveň hereckých výkonů. Myslela jsem si že hraje národní divadlo! Žáci od 1. až po 5. ročník byli zaujati. Zdravíme Lišku, Medvěda a Johnnyho! Odvedli skvělou práci.

Daniela Cáceres, ZŠ Hořovice -Tlustice

Lazy Goat

Dobrý den, chci poděkovat za moc pěkná představení, která jsme zhlédli. V každém případě, rádi přijedeme i příští rok, žákům se to moc líbilo. Mějte se pěkně. S pozdravem,

Jaroslav Junek, ZŠ Březová nad Svitavou

Lazy Goat

Dobrý den, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za vystoupení, které jsme s našimi žáky viděli ve Znojmě. Děkuji také za vstřícnost při vrácení peněz, kdy jsem opravdu nebyla schopna najít dva vhodné náhradníky a peníze mi byly vráceny. Lazy Goat mě pobavilo možná více jak naše děti:-).  Představitel Lazy Goat opravdu perfektní. Žáci 4.- 6. třídy byli překvapeni o čem také angličtina může být, nejen sedět v lavicích a těší se na příští rok. Děkujeme ještě jednou za pěkný zážitek a doufáme, že příští rok na Znojmo nezapomenete.

Mgr. Kavková, ZŠ Jevišovice, Znojmo

Last wish

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za představení a opravdu velice pochválit herce za jejich výkon. Představení bylo vtipné, šlo s dobou, herci byli úžasní a angličtina pěkná, adekvátně vše přeložené. Určitě se rádi příště zase zúčastníme! Ještě jednou děkujeme a přejí pěkné jarní dny.

Jana Horáková, ZŠ Vír

Last wish

Děkujeme za vydařené představení. Málokdy máme takovou pěknou zkušenost - téměř žádné mobily u studentů, žádné pospávání, výborné herecké výkony je vtáhly do děje! Ozvučení bylo skvělé, angličtině se dalo krásně rozumět. Pomohla i cvičení zaslaná před představením. Moc se nám to líbilo.

Mgr. Kateřina Pernicová, zástupkyně ředitele a vyučující anglického jazyka Gymnázium Rájec-Jestřebí